Opasky Počet produktů: 5

 • Rychlý náhled
  1 290 Kč K objednání

  Ručně vyráběný 3,5 cm nebo 4 cm široký opasek bez obšití. Tento opasek vyniká čistým designem a pevností. Opasky vyrábíme z pravé hovězí kůže 4 mm silné. U našich opasků je priorita kladena na životnost výrobku a tomu je uzpůsoben i výběr spon. Používáme odlévané přezky z pravé mosazi.

  1 290 Kč
 • Rychlý náhled
  1 590 Kč K objednání

  Ručně vyráběný 3,5 cm nebo 4 cm široký opasek s obšitím. Tento opasek vyniká čistým designem a pevností. Opasky vyrábíme z pravé hovězí kůže 4 mm silné. U našich opasků je priorita kladena na životnost výrobku a tomu je uzpůsoben i výběr spon. Používáme odlévané přezky z pravé mosazi.

  1 590 Kč
 • Rychlý náhled
  1 290 Kč K objednání

  Ručně vyráběný 3 cm široký opasek hladký bez obšití. Tento opasek vyniká čistým designem.Opasky vyrábíme z pravé hovězí kůže 4 mm silné, dodávané moravskou koželužnou. U našich opasků je priorita kladena na životnost výrobku a tomu je uzpůsoben i výběr spon. Používáme masivní, ručně odlévané přezky z mosazi, vyráběné českou rodinnou firmou. Je možno...

  1 290 Kč
 • Rychlý náhled
  1 590 Kč K objednání

  Ručně vyráběný 3 cm široký opasek s obšitím. Tento opasek vyniká čistým designem doplněným o decentní obšití. Opasky vyrábíme z pravé hovězí kůže 4 mm silné, dodávané moravskou koželužnou. U našich opasků je priorita kladena na životnost výrobku a tomu je uzpůsoben i výběr spon. Používáme masivní, ručně odlévané přezky z mosazi, vyráběné českou rodinnou...

  1 590 Kč
 • Rychlý náhled
  1 590 Kč K objednání

  Ručně vyráběný 3 cm široký opasek s obšitím a mosaznou sponou. Tento opasek vyniká čistým designem a pevností. Opasky vyrábíme z pravé hovězí kůže 4 mm silné. Opasek je možno vyrobit z 6 druhů kůže.

  1 590 Kč